24 maj 2020

Wyjeżdżała z posesji i zderzyła się z audi

fot. KPP Parczew
Do niebezpiecznej sytuacji na drodze doszło w piątek na ul. Stawowej w Siemieniu. Kierująca pojazdem marki Fiat Punto wyjeżdżając ze swojej posesji zderzyła się z audi, które akurat nieprawidłowo wyprzedzało inne pojazdy. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący byli trzeźwi. Oboje uczestników zostało ukarane mandatami.
Koronawirus
lubelskie
2353
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Do zdarzenia doszło w piątek po południu w Siemieniu na ul Stawowej. Jak ustalili mundurowi, kierująca pojazdem marki Fiat Punto chciała wyjechać ze swojej posesji. Inne pojazdy zatrzymały się aby umożliwić wyjazd 48 – latce. Niestety podwójną linię ciągłą zignorował wówczas kierujący audi, który zaczął wyprzedzać oczekujące pojazdy i zderzył się z będącym już na drodze fiatem. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń i skończyło się tylko na drobnych potłuczeniach. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że zarówno kierująca fiatem jak i kierujący audi 20 – latek byli trzeźwi.

Mundurowi ukarali mandatami kierujących. Mmieszkankę gminy Siemień ukarano za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym mandatem w kwocie 500 złotych, natomiast mieszkańca gminy Parczew za wyprzedzanie w miejscu niedozwolonym mandatem w kwocie 200 złotych.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
lubelskie
2353
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Parczewie