10 sierpień 2020

Zderzenie audi ze skuterem

fot. KPP Parczew
Policjanci z parczewskiej jednostki wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Milanowie. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący skuterem nie zasygnalizował skrętu w lewo i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Audi, który akurat wyprzedzał jednoślad. W wyniku zderzenia pojazdów poważnych obrażeń doznał kierujący skuterem i jego pasażer. Obaj trafili do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że motorowerzysta był nietrzeźwy.
Koronawirus
lubelskie
2353
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

W niedzielę po południu do dyżurnego parczewskiej jednostki wpłynęła informacja, że na drodze powiatowej w miejscowości Milanów doszło do groźnego zdarzenia drogowego. W zdarzeniu miał brać udział pojazd osobowy i motorower. Na miejsce pojechali policjanci. Okazało się, że natychmiastowej pomocy medycznej potrzebuje kierujący skuterem oraz jego pasażer. Obaj doznali poważnych obrażeń ciała i natychmiast zostali zabrani karetką do szpitala. Jak wstępnie ustalili mundurowi, kierujący jednośladem nie zasygnalizował skrętu w lewo i wjechał wprost pod koła pojazdu marki Audi, który akurat go wyprzedzał. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca audi jest trzeźwy. Natomiast badanie motorowerzysty i jego pasażera wykazało, że obaj byli nietrzeźwi. Mieli ponad półtora promila alkoholu w organizmie.

Teraz policjanci wyjaśniają szczegółowe wszystkie okoliczności tego zdarzenia i apelują o ostrożność na drogach. Absolutnie niedopuszczalnym jest wsiadania za kierownicą jakiegokolwiek pojazdu po alkoholu. Konsekwencje takiego zachowania mogą okazać się tragiczne.

A.Ł

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
lubelskie
2353
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Parczewie