3 sierpień 2020

Przekroczył dozwoloną prędkość, okazało się że jest poszukiwany

fot. KPP Parczew
W miejscowości Grabówka policjanci z parczewskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego audi, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 45 km/h. Dodatkowo po sprawdzeniu policyjnych baz danych okazało się, że jest poszukiwany. 41 – latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.
Koronawirus
lubelskie
2353
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Policjanci z parczewskiej drogówki realizując założenia dotyczące Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w miejscowości Grabówka zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Audi. Powodem zatrzymania było przekroczenie prędkości. Mieszkaniec powiatu bialskiego jechał w terenie zabudowanym 95 km/h. To nie był koniec kłopotów 41 – latka. Po sprawdzeniu policyjnych baz danych okazało się, że jest on poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej. Jak się okazało ma on do odbycia karę 7 miesięcy pozbawienia wolności w zakładzie karnym min. za niezapłacone grzywny.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił na komendę. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym w kwocie 300 złotych. W najbliższym czasie zostanie przekazany do zakładu karnego. Miejsce gdzie doszło do zdarzenia zostało wskazane przez okolicznych mieszkańców gdzie kierujący pojazdami nie stosują się do ograniczeń prędkości. Przypominamy, że KMZB służy społeczeństwu do przekazywania informacji Policji na temat różnego rodzaju zagrożeń. Każde zgłoszenie naniesione na mapę jest sprawdzane i weryfikowane przez Policję.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
lubelskie
2353
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Parczewie