14 maj 2024

Potrącił dziewczynkę i uciekł z miejsca wypadku - został zatrzymany

fot. KPP Parczew
Sprawca potrącenia 13-latki jest już w rękach policji. Wczoraj poza obszarem zabudowanym w miejscowości Okalew, 57-latek kierując audi najechał na siedzącą na jezdni dziewczynkę, a następnie nie udzielając jej pomocy odjechał z miejsca zdarzenia.13-latka przetransportowana została helikopterem do Szpitala. 57-latek trafił do policyjnego aresztu. Jak się okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.
REKLAMA

Wczoraj o godzinie 17:20 oficer dyżurny parczewskiej policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło w miejscowości Okalew. Policjanci, którzy pojechali we wskazane miejsce ustalili, że kierujący audi poza obszarem zabudowanym potrącił znajdujacą się na pasie drogi 13-letnią dziewczynkę. Kierowca samochodu, który ją potrącił uciekł z miejsca zdarzenia nie udzielając jej pomocy. Dziewczynka została przetransportowana helikopterem do szpitala w Lublinie.

Policjanci niezwłocznie ustalili i zatrzymali sprawcę zdarzenia drogowego. 57-letni mieszkaniec gminy Milanów trafił do policyjnego aresztu. Jak się okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, które zostały mu zatrzymane przez Starostwo Powiatowe w Parczewie. Mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu – trzeźwy. Na chwile obecną trwają czynności procesowe zmierzające do ustalenia przebiegu zdarzenia.

sierżant szabowy Anna Borowik

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Parczew
18.3°C
wschód słońca: 04:24
zachód słońca: 20:26
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Parczewie