10 maj 2024

Po śmiertelnym wypadku zablokowana DK76 pod Łukowem

zdjęcie: Po śmiertelnym wypadku zablokowana DK76 pod Łukowem / pixabay/4653987
Po śmiertelnym wypadku zablokowana jest droga krajowa nr 76 w Wólce Zastawskiej między Stoczkiem Łukowskim a Łukowem. Dwie ranne kobiety w czołowym zderzeniu samochodów trafiły do szpitala. Na miejscu zginęła 35-letnia pasażerka jednego z nich.
REKLAMA

O szczegółach poinformował asp. szt. Marcin Józwik z łukowskiej policji. Około godz. 8.00 w Wólce Zastawskiej na drodze krajowej nr 76 zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe.

„Kierujące pojazdami kobiety – w wieku 63 i 39 lat – zostały przewiezione do szpitala. Mimo reanimacji 35-letnia pasażerka skody zmarła na miejscu zdarzenia” – przekazał policjant.

GDDKiA poinformowała, że droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Wprowadzono objazd szosami lokalnymi. Utrudnienia mogą potrwać do około godz. 13.00. (PAP)

Autorka: Gabriela Bogaczyk

gab/ joz/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Parczew
20.3°C
wschód słońca: 04:24
zachód słońca: 20:26
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Parczewie