13 maj 2024

Mężczyzna zginął w pożarze drewnianego domu w Białej Podlaskiej

zdjęcie: Mężczyzna zginął w pożarze drewnianego domu w Białej Podlaskiej / pixabay/540835
Zwłoki 42-latka znaleźli strażacy podczas gaszenia pożaru drewnianego domu w Białej Podlaskiej (Lubelskie). Ogień w budynku dostrzeżono w poniedziałkowy poranek.
REKLAMA

Oficer prasowy KM PSP w Białej Podlaskiej mł. kpt. Marek Waszczuk poinformował, że zgłoszenie o pożarze drewnianego domu przy ul. Rolniczej strażacy otrzymali w poniedziałek po godz. 5.

"Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że pali się jedno z pomieszczeń w tym budynku. Płomienie były widoczne z okna i wydostawały się na zewnątrz" – powiedział.

Mieszkańcy powiedzieli strażakom, że trzy osoby same opuściły budynek, ale jedna została w środku. Strażacy znaleźli w domu częściowo spalone ciało 42-letniego mężczyzny.

W gaszeniu pożaru uczestniczyło sześć zastępów PSP, 18 strażaków. Na miejscu była policja i pogotowie. Trwa ustalanie przyczyny pożaru i śmierci 42-latka.(PAP)

Autor: Piotr Nowak

pin/ mark/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Parczew
20.3°C
wschód słońca: 04:24
zachód słońca: 20:26
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Parczewie