10 maj 2024

Koniec utrudnień na DK76 po śmiertelnym wypadku pod Łukowem (aktl.)

zdjęcie: Koniec utrudnień na DK76 po śmiertelnym wypadku pod Łukowem (aktl.) / pexels/3845126
pexels/3845126
Ok. godz. 13 zakończyły się utrudnienia na drodze krajowej nr 76 w Wólce Zastawskiej pod Łukowem (Lubelskie), gdzie w zderzeniu samochodów zginęła 35-latka. Dwie ranne kobiety zostały przewiezione do szpitala.
REKLAMA

Dyżurny lubelskiego oddziału GDDKiA poinformował ok. godz. 13, że przejezdna jest już dk nr 76 między Stoczkiem Łukowskim na Łukowem. W piątek rano w Wólce Zastawskiej zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. Kierujące pojazdami kobiety – w wieku 63 i 39 lat – zostały przewiezione do szpitala. Mimo reanimacji 35-letnia pasażerka skody zmarła na miejscu zdarzenia.

„Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca toyotą wyprzedzała inny pojazd poruszający się w tym samym kierunku i zderzyła się czołowo z jadącą z przeciwka skodą” - powiedział asp. szt. Marcin Józwik z łukowskiej policji.

Przez kilka godzin droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana.(PAP)

autorka: Gabriela Bogaczyk

gab/ agz/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Parczew
20.3°C
wschód słońca: 04:24
zachód słońca: 20:26
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Parczewie